



63 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CGM |
| Країна виробник | Італія |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна потужність | 4.5 кВт |
| Максимальна потужність | 5 кВт |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 717 мм |
| Висота | 592 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Вага | 69 кг |