

28 900 ₴
Компактний та ергономічний електрогенератор Pramac Inverter PMi 1000 забезпечує оптимальну потужність до 850 Вт протягом тривалого часу. Оптимальне рішення для поєднання безшумної роботи з меншою витратою палива та стабільністю напруги. Інвертори Powermate стабілізують вихідну напругу та забезпечують живлення всіх типів пристроїв. Pramac Inverter Pmi 1000 гарантує максимальну ефективність. Адаптуючи швидкість до необхідного навантаження, наші інвертори знижують середню витрату палива.
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pramac |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна потужність | 0.85 кВт |
| Максимальна потужність | 0.95 кВт |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 395 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Вага | 14 кг |