
70 800 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Bird |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 6S3P, 15000 mAh |
| Антени | -Helix 5.8 GHz (17 dBi, 21 виток) -Helix 5.8 GHz (14 dBi, 16 витків) -Mini Yagi 915 MHz (9 dBi) |
| Відеопередавач (VTX) | Rush Max Solo (2.5 Вт) |
| Комплектація | Дрон 10′ з акумулятором Ретранслятор “Промінь 10” з антенами: – Helix 5.8 GHz, 17 dBi (21 виток) – Helix 5.8 GHz, 14 dBi (16 витків) – Mini Yagi 915 MHz, 9 dBi |
| Мотори | 3115 900KV |
| Польотний контролер | Speedy Bee F405 V3 |
| Приймач (VRX) | Readytosky 1.2G 1000 mW |
| Регулятор швидкості | Foxeer 65A |
| Телеметрія | TBS 915 MHz |