
38 999 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Blue Bird |
| Вес | 15 кг |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 1200 Вт·год (105 А·год, BMS 100 A) |
| Выходы | 1 × роз’єм прикурювача автомобіля, 2 × USB (QC 3.0) – Type-A, Type-C 220В 2 × Type-A, Type-A |
| Выходное напряжение | 28 V |
| Вихідні конектори: | XT60 × 1 |
| Габарити: | 360 × 170 × 255 мм |
| Зарядное устройство | Вбудований, 40 A |
| Захист: | Захист від перезаряду/перерозряду |
| Комплектация | Зарядна станція BlueBird Tech. Кабель живлення та кабель для підключення РЕБ. |
| Корпус | металл |
| Максимальная мощность | 700 W кВт |
| Ресурс циклів: | 3500 (при +25 °C) |
| Час зарядки від мережі 220 V: | 2,5-3 години |