
49 990 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Blue Bird |
| Пользовательские характеристики | |
| BMS: | 200 A (система керування батареєю) |
| Емкость батареи | 1344 Wh (4 × 105 Ah) |
| Вбудований MPPT контролер | 60 A (40 450 V) |
| Встроенный предохранитель | Да |
| Выходы | 220 V AC |
| Вихід прикурювача: | 12 V (макс. 10 A) |
| Выходное напряжение | 220 V |
| Вхідний розʼєм XT60: | Для сонячної зарядки (макс. 6 A, 40 450 V) |
| Дисплей | 3,2-дюймовий LCD, ударостійке скло |
| Зарядное устройство | 60 А |
| Захист: | Захист від перезаряду та глибокого розряду |
| Комплектация | Зарядна станція “Генера-1200” 220 В від BlueBird Tech. Кабель живлення 4м. Кабель USB 3 в 1. Кабель перехідник для сонячної батареї. Кабель перехідник XT-60 тато/тато. |
| Максимальная мощность | 700 W (пікова 1000 W) кВт |
| Металевий корпус: | Да |
| Порти USB: | 2 × (Type-A, Type-A) |
| Ресурс циклів: | 3500 (при +25 °C) |
| Рабочая температура | 20 °C до +45 °C |
| Тип батареи | LiFePO4 |
| Час заряджання від мережі 220 V: | 3- 4 години |
| Чиста синусоїда: | правильна форма сигналу |