
38 400 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blue Bird |
| Пользовательские характеристики | |
| DC in* | Від модернізованої АКБ Mavic |
| RX | TBS Crossfire Nano |
| TX** | ERLS / TBS / Lora — не комплектується |
| VRX | 5.8GHz SKYZONE Steadyview X 5G (4,990–5,945GHz) |
| VTX | SKYZONE 1.2 |
| Антена RX | TBS Crossfire Nano Immortal T V2 |
| Антена VRX1 | 5.8GHz TrueRC X2-AIR 5.8 MK II (RHCP, RP-SMA) |
| Антена VRX2 | 5.8GHz Maple Wireless 11 dBi KIT-L |
| Антена VTX | TrueRC Singularity 1280 V2 (RHCP Bottom90), 1.9 dBi |
| Вес | 255 г (без TX) г |
| Габарити пристрою | 165 × 145 × 100 мм |
| Дальність прийому/передачі | До 15 км (перевірено у бойових умовах) |
| Кейс | 270 × 246 × 124 мм |
| Кнопка живлення | На корпусі ретранслятора |
| Корпус | PLA HT (термостійкий пластик) |
| Кріплення до Mavic | 2 стяжки 5×400 мм |
| Перемикання відео | Вбудоване за замовчуванням |
| Час роботи від батареї Mavic | до 20 хвилин |
| Чутливість приймачів | –98 дБм ± 1 дБм |