
87 600 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blue Bird |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарея | 2 × 7S2P |
| Вес | 3430 г (без ретранслятора) / 3810 г (з ретранслятором) г |
| Відеокамера | RunCam Phoenix 2 SE |
| Відеопередавач | RushFPV 3.3G 2W (опційно: цифрова система або аналоговий VTX 5.8Hz) |
| Габарити (складений) | 460 × 480 × 200/320 мм |
| Двигуни | 4008 330KV |
| Комплектация | Дрон 13′ з акумулятором: 2 шт. 7S2P, 20000 mAh. Ретранслятор “Промінь” з антенами: • Helix 5.8 GHz, 15 dBi (15 витків) • Maple Wireless 5.8 GHz, 11 dBi • Maple Wireless Moxon 915 MHz, 5.15 dBi |
| Корисне навантаження | до 1500 г |
| Материал рамы | Високоміцний вуглецевий композит |
| Політний контролер | Speedybee F405 |
| Приймач RX | ERLS / TBS (2400 / 915 MHz, за запитом) |
| Пропелери | 13’’ дволопатеві, складані |
| Рама | 13’’ карбонова рама підвищеної міцності |
| Время работы | не менше 55 хв з ретранслятором |