

1 400 000 ₴
Трифазний дизельний генератор HIMOINSA HFW-125 T5 використовується для забезпечення електроенергією заміського будинку, для живлення професійного інструменту як резервного джерела при відключенні електроенергії. Модель обладнана двигуном FPT IVECO виробництва Італії. Ці двигуни мають мінімальні вимоги до умов експлуатації, якості палива та високу надійність.
Компанія HIMOINSA є одним з провідних міжнародних постачальників електрогенераторів потужністю від 5 до 2000 кВт. Генератори HIMOINSA виділяються на тлі аналогів: компактними розмірами, збалансованим співвідношенням якості та ціни, високою продуктивністю. Генератори легко монтуються та налаштовуються, прості та надійні в експлуатації. Усі процеси автоматизовані. Виступають незамінним джерелом живлення в умовах нестабільної основної мережі або її відсутності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Himoinsa |
| Тип топлива | Дизельное |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 3 |
| Номинальная мощность | 104 кВт |
| Максимальная мощность | 96 кВт |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | Iveco NEF45TM3 |
| Объем топливного бака | 240 л |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2750 мм |
| Высота | 1100 мм |
| Ширина | 1760 мм |
| Вес | 1728 кг |