

1 800 000 ₴
Трифазний дизельний генератор HIMOINSA HFW-160 T5 використовується для забезпечення електроенергією заміського будинку, для живлення професійного інструменту як резервного джерела при відключенні електроенергії. Модель обладнана двигуном FPT IVECO виробництва Італії. Ці двигуни мають мінімальні вимоги до умов експлуатації, якості палива та високу надійність.
Компанія HIMOINSA є одним з провідних міжнародних постачальників електрогенераторів потужністю від 5 до 2000 кВт. Генератори HIMOINSA виділяються на тлі аналогів: компактними розмірами, збалансованим співвідношенням якості та ціни, високою продуктивністю. Генератори легко монтуються та налаштовуються, прості та надійні в експлуатації. Усі процеси автоматизовані. Виступають незамінним джерелом живлення в умовах нестабільної основної мережі або її відсутності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Himoinsa |
| Тип топлива | Дизельное |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 3 |
| Номинальная мощность | 140 кВт |
| Максимальная мощность | 127 кВт |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | Iveco F4GE0685B*F650 |
| Объем топливного бака | 450 л |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 3300 мм |
| Высота | 1200 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Вес | 2400 кг |