
600 000 ₴
✴️Двигун: Baudouin 4M06G44/5
✴️Резервна потужність (кВт): 35,2
✴️Номінальна потужність (кВт): 32
✴️Вид палива: дизель
✴️Ємність паливного баку (л): 85
✴️Напруга: 400V/230V
✴️Старт: електричний
✴️Вага (кг): 910
✴️Габарити(ДхШхВ): 2300х950х1650
✴️Країна виробник: Туреччина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TMG POWER |
| Страна производитель | Турция |
| Тип топлива | Дизельное |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 3 |
| Номинальная мощность | 32 кВт |
| Максимальная мощность | 35.2 кВт |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | Baudouin 4M06G44/5 |
| Объем топливного бака | 85 л |
| Система охлаждения двигателя | Водяная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2300 мм |
| Высота | 1560 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Вес | 910 кг |