
75 400 ₴
Професійний Генератор PRAMAC E8000:
Професійний генератор Pramac розроблено, щоб забезпечити високий рівень продуктивності.
Потужний та надійний генератор, простий в обслуговуванні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pramac |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Номинальная мощность | 5.5 кВт |
| Максимальная мощность | 6.4 кВт |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | Honda GX390 |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 6.1 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 750 мм |
| Высота | 531 мм |
| Ширина | 578 мм |
| Вес | 80 кг |