

28 900 ₴
Компактний та ергономічний електрогенератор Pramac Inverter PMi 1000 забезпечує оптимальну потужність до 850 Вт протягом тривалого часу. Оптимальне рішення для поєднання безшумної роботи з меншою витратою палива та стабільністю напруги. Інвертори Powermate стабілізують вихідну напругу та забезпечують живлення всіх типів пристроїв. Pramac Inverter Pmi 1000 гарантує максимальну ефективність. Адаптуючи швидкість до необхідного навантаження, наші інвертори знижують середню витрату палива.
Технічні характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pramac |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Номинальная мощность | 0.85 кВт |
| Максимальная мощность | 0.95 кВт |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 480 мм |
| Высота | 395 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Вес | 14 кг |