







47 800 ₴
Інверторний бензиновий генератор FOGO F4001iSE – оснащений надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-тактним двигуном марки Rato R 210 D-Vi з максимальною потужністю на виході до 3.5 кВт. Ідеальний варіант, щоб зробити ваш відпочинок, похід чи риболовлю ще яскравішим та комфортнішим. Під час роботи повного бака палива об'ємом 8.3 л вистачить до 8 год при 50% навантаженні. Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів та комп'ютерів. Захист при низькому рівні мастила. Зручна захищена панель. Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження чи перегріву. Індикатор сигналу тривоги значно спрощує контроль при використанні.
Переваги електрогенератора FOGO F4001iSE:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fogo |
| Страна производитель | Польша |
| Тип топлива | Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Номинальная мощность | 2.3 кВт |
| Максимальная мощность | 3.5 кВт |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | Rato R210 |
| Объем топливного бака | 8.5 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 590 мм |
| Высота | 510 мм |
| Ширина | 456 мм |
| Вес | 45 кг |