









220 000 ₴
✴️Двигун: Honda GX690
✴️Резервна потужність (кВт): 12,2
✴️Номінальна потужність (кВт): 11
✴️Вид палива: бензин
✴️Ємність паливного баку (л): 19
✴️Напруга: 230V
✴️Старт: електричний
✴️Вага (кг): 165
✴️Габарити(ДхШхВ): 870х620х690
✴️Країна виробник: Італія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Genmac |
| Страна производитель | Италия |
| Тип топлива | Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Номинальная мощность | 11 кВт |
| Максимальная мощность | 12.2 кВт |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | Honda GX630 |
| Объем топливного бака | 19 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 870 мм |
| Высота | 690 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Вес | 165 кг |