
Отправка с 12 июня 202656 800 ₴
Однофазний дизельний генератор FULL FDL9000LE - 6,8 кВт/8,5 кВА. Мобільний, із колесами. Двигун 1-циліндровий, з повітряним охолодженням. Тип палива – Diesel.
Генератори - це продукти, що використовуються для задоволення потреб електроенергії. Працюючи за принципом електромагнітної індукції, ці продукти перетворять механічну енергію на електричну та задовольняють енергетичні потреби пристроїв, до яких вони підключені. Генераторні моделі, яким часто віддають перевагу у випадках відключення електрики мережі, підтримують активне продовження роботи без перерви з передачею електричної енергії на пристрої.
Цей продукт є одним із моделей генераторів серії FDL. Його 1-циліндровий двигун потужністю 12 к.с. має повітряне охолодження. Паливний бак однофазного генератора, що використовує як паливо Diesel, має ємність 12,5 літрів і споживає 2 літри палива на годину. Моторна олива - 15W40.
Генератор FULL працює на рівні звуку 86 дБ(А) на відстані 7 метрів.
Завдяки електростартеру, він пропонує користувачеві просте та зручне використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FULL |
| Страна производитель | Турция |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 6.8 кВт |
| Номинальная мощность | 6.3 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Дизельное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 126 кг |
| Высота | 600 мм |
| Длина | 800 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Двигатель | |
| Объем масляной системы двигателя | 1.65 л |
| Объем топливного бака | 12.5 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |