




2 350 000 ₴
Модель дизельного генератора Full FP 330 з англійським двигуном Perkins 1506A-E88TAG5 являє собою електростанцію, яка може стати відмінним рішенням у разі аварійного або планового відключення електроенергії у великих масштабах, наприклад, в офісах, магазинах, ресторанах, СТО. Також це обладнання можна купити для робіт на будівельних і ремонтних майданчиках, які знаходяться далеко від основної мережі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FULL |
| Страна производитель | Турция |
| Количество фаз | 3 |
| Конструкция | Стационарная |
| Максимальная мощность | 264 кВт |
| Номинальная мощность | 240 кВт |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Дизельное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3275 кг |
| Высота | 2050 мм |
| Длина | 3900 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | Perkins 1506A-E88TAG5 |
| Объем масляной системы двигателя | 41 л |
| Объем топливного бака | 520 л |
| Система охлаждения двигателя | Водяная |