









1 630 000 ₴
Модель дизельного генератора Full FP 220 (160 кВт) являє собою електростанцію, яка може стати відмінним рішенням у разі аварійного або планового відключення електроенергії у великих масштабах, наприклад, в офісах, магазинах, ресторанах, СТО. Також це обладнання можна купити для робіт на будівельних і ремонтних майданчиках, які знаходяться далеко від основної мережі.
Основна потужність (кВт)
160
Резервна потужність (кВт)
176
Напруга (В)
230/400
Вид палива
Дизель
Струм основний на I Ф (А)
240
Струм резервний на I Ф (А)
Розмірі Д*Ш*В (мм)
Вага (кг)
Об'єм паливного бака (л)
360
Розхід палива під навантаженням (л/ч)
-
50%
75%
100%
Стартер (запуск)
Єлектро
Кількість фаз
3 (Трьохфазний)
Частота (Гц)
50
Дисплей
Цифровий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FULL |
| Страна производитель | Турция |
| Количество фаз | 3 |
| Конструкция | Стационарная |
| Максимальная мощность | 176 кВт |
| Номинальная мощность | 160 кВт |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Дизельное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2270 кг |
| Высота | 1850 мм |
| Длина | 3500 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | Perkins 1106A-70TAG4 |
| Объем топливного бака | 360 л |
| Система охлаждения двигателя | Водяная |